26 września 2017

Aktualności

PREMIA GÓRSKA

Niezmiernie miło nam poinformować, że wraz z naszym partnerem Hotel & Spa Czarny Groń postanowiliśmy podkręcić nieco tempo biegu. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was PREMIĘ GÓRSKĄ na szczycie Leskowca.

Hotel & Spa Czarny Groń ufundował dla najszybszego zawodnika z każdego dystansu nagrodę w postaci 2-dniowego wypoczynku w górach dla dwóch osób wraz z śniadaniem, obiadokolacją i wstępem do strefy basenowej z saunami.

Pamiętajcie jednak, że nie zaczynacie biegu ze startu wspólnego, dlatego mierzymy czas netto każdego zawodnika.

11. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI

 

 

Miło nam poinformować, że na naszym biegu DrewHome Beskidzki Topór na dystansie 43 km zostaną rozegrane 11. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH GÓRSKICH NA DŁUGIM DYSTANSIE

Aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski należy najpierw zapisać się na stronie Beskidzkiego Topora w zakładce zapisy „Beskidzki Topór 43 km”. Następnie w dniach 19.04.2021 - 10.05.2021 po otwarciu systemu zgłoszeń klub powinien zgłosić zawodnika do zawodów.

Start zawodników zgodnie z bieżącymi rozporządzeniami Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, odbędzie się najprawdopodobniej interwałowo, co 10 sekund od godz. 7.00 15 maja 2021 roku. O kolejności startujących zawodników poinformujemy w późniejszych komunikatach.

Wszystkie informacje w regulaminie Mistrzostw poniżej.

Regulamin 2021.05.15 MP w BG na Długim Dystansie

 

#SPRAWDŹ KLESZCZA

Niezmiernie miło jest nam przedstawić nowego partnera naszego biegu.

Jest to dystrybutor testu #SPRAWDŹ KLESZCZA

 

SZTAFETA o BESKIDZKI TOPÓR

Jeśli lubicie konkurencje zespołowe to właśnie dla Was jest SBT, nasza nowa propozycja biegu na Beskidzkim Toporze.

Sztafeta o Beskidzki Topór rozgrywana będzie na dystansie 73km (trasa biegu Beskidzki Topór Ultra) podzielonym na trzy odcinki:
-etap pierwszy: z Andrychowa do Ponikwi-Chobotu (21,2 km),
-etap drugi: z Ponikwi-Chobotu na Kocierz (21,2 km),
-etap trzeci: z Kocierza do Rzyk na Czarny Groń (30,6 km).

W sztafecie biorą udział 3-osobowe drużyny, męskie, damskie lub mieszane. Każdy z zawodników ma do pokonania jeden, wybrany wcześniej etap trasy. Przed startem, w biurze zawodów kapitan drużyny jest zobowiązany do podania kolejności zawodników na poszczególnych zmianach.

Każdej drużynie przypisana jest pałeczka sztafetowa, w której wnętrzu umieszczono chip do elektronicznego pomiaru czasu. Każdy zawodnik, po pokonaniu swojej zmiany, musi przekazać pałeczkę sztafetową kolejnemu zawodnikowi ze swojej drużyny, w specjalnie wyznaczonej strefie zmian.

Limit na tym dystansie to 50 sztafet.

Chcecie dowiedzieć się więcej kliknijcie z zakładkę Info/Skrót dystansów lub wejdźcie w regulamin Sztafety o Beskidzki Topór.

 

Tak bawiliśmy się podczas trzeciej edycji Beskidzkiego Topora

Tak było podczas drugiej edycji biegu Beskidzki Topór