11 listopada 2016

Archiwum

Dziękujemy

 

II edycja biegu OSHEE Beskidzki Topór dobiegła końca.
Cieszymy się, że oprócz paru niegroźnych zadrapań i skaleczeń, nie przytrafiło się Wam nic groźnego. Pragniemy, by nasze biegi były dla wszystkich wspaniałą zabawą z nutką zdrowej rywalizacji.
Dla nas największą satysfakcją było widzieć tak wiele znajomych twarzy. To chyba znaczy, że sprawdziliśmy się podczas pierwszej edycji i chcieliście do nas wrócić. Od takich zawodników zawsze miło jest usłyszeć, w czym poprawiliśmy w stosunku do zeszłego roku, a nad czym musimy jeszcze popracować.
Ale równie przyjemnie było nam poznać na starcie tyle nowych osób. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy waszych oczekiwań.
Dziękujemy za tyle pozytywnych wpisów po biegu. Przeczytaliśmy je nie raz i starannie zanotowaliśmy wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Obiecujemy poprawę z prysznicam😀.

Dziękujemy naszym sponsorom, partnerom i patronatom.
Firmie OSHEE Polska Sp. z o.o. dziękujemy, że zechciała zostać naszym sponsorem tytularnym.
Producent żeli Refitner dwoił się i troił, aby nasi zawodnicy dzięki masażom szybko wrócili do formy.
Firmie The North Face , Czanieckie Makarony Sp. z o.o., Intral-Art oraz Regata dziękujemy za nagrody dla zwycięzców.
Ośrodkowi Czarny Groń za możliwość korzystania z przepięknych terenów, gdzie wszyscy bawiliśmy się na mecie.
Szczególne podziękowania należą się firmom DrewHome oraz wwa24.eu za koszulki, które otrzymali zawodnicy i wolontariusze.
Naszym patronom gminie Andrychów i gminie Porąbka dziękujemy za opiekę i wsparcie. Wasz patronat był nas dużym wyróżnieniem.
I dziękujemy wszystkim których nie wymieniliśmy, a którym również należą się podziękowania.

I na koniec wielkie dzięki dla naszych wspaniałych wolontariuszy, między innymi z Klubu Fotograficznego "Góry Bez Cenzury" którym uśmiechy nie schodziły z twarzy mimo wielogodzinnej pracy. Wielokrotnie słyszeliśmy od uczestników, że jesteście najlepsi. Nie raz zagrzewaliście do biegu, dodawaliście otuchy zrezygnowanym na punktach odżywczych. Wiecie, że bez Was nie dalibyśmy rady.
Mamy wielką nadzieję, że w takim składzie widzimy się za rok.

Odprawa online 2017r.

Chusty wielofunkcyjne

 

Drugi trening otwarty 2017r.

Pierwszy Trening otwarty 2017r.

Beskidzki Topór 2016r.

Traseo.pl

Traseo.pl – to portal gromadzący różnego rodzaju szlaki i trasy turystyczne: rowerowe, piesze, narciarskie, a także, co najważniejsze, biegowe! W Traseo.pl znajdują się trasy organizowanych przez nas biegów, które można też pobierać do aplikacji mobilnej Traseo. Szlaki, trasy, mapy (Android <https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.traseo2>,iOS <https://itunes.apple.com/pl/app/traseo.-szlaki-trasy-mapy/id401910742?l=pl&mt=8>).

Aplikacja umożliwia nawigowanie po trasach, nagrywanie własnych śladów i śledzenie
najważniejszych statystyk. Traseo oferuje także mapy offline wydawnictw mapowych (Compass, Plan), które posiadają dokładne przebiegi szlaków i najważniejsze informacje terenowe.

Każdy z Was może założyć konto w Traseo.pl i dodawać swoje własne trasy. Portal to także ogromna baza tras (w tym momencie jest ich ok. 80 tys.), a więc jeśli szukacie inspiracji, jest to całkiem dobre źródło pomysłów.

Zajrzyjcie na http://www.traseo.pl/ oraz na facebookowy profil https:/www.facebook.com/Traseo/