10 grudnia 2015

Archiwum 2016

Dziękujemy

Pierwszy Beskidzki Topór za nami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy tak licznie przybyli na linię startu zarówno BT43km jak i BTU 73km. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok.

Dziękujemy naszym sponsorom, partnerom i patronatom.
Firmie Regatta za nagrody dla zwycięzców we wszystkich kategoriach wiekowych.
Ośrodkowi Czarny Groń za możliwość korzystania z przepięknych terenów, gdzie wszyscy bawiliśmy się na mecie.
Producentowi żeli Refitner za odprężające preparaty, z których wielu zawodników korzystało już na mecie.
Firmom Czanieckie Makarony Sp. z o.o. i Oshee Polska Sp. z o.o. dzięki którym pakiety dla wszystkich uczestników wypełniliśmy po brzegi.
Firmie XC Life Tomasz Kałużny za izotoniki na punktach odżywczych.
Pamiętacie te gigantyczne hulajnogi na których jeździliście na mecie. To dzięki firmie Monsterroller mieliśmy tyle zabawy.
Szczególne podziękowania należą się również firmom DrewHome za koszulki, które otrzymali zawodnicy i wolontariusze.
Firmie P.P.H. Instal-Art Spółka Jawna dziękujemy za wsparcie finansowe, a firmie The North Face za wsparcie produktowe dla najlepszych zawodników.

Naszym patronom gminie Andrychów i gminie Porąbka dziękujemy za opiekę i wsparcie. Wasz patronat był nas dużym wyróżnieniem.
I dziękujemy wszystkim których nie wymieniliśmy, a którym również należą się podziękowania.

I na koniec wielkie dzięki dla naszych wspaniałych wolontariuszy, którym uśmiechy nie schodziły z twarzy, mimo upałów i wielogodzinnej pracy. Bez was nie dalibyśmy rady. Byliście "the best". To co - spotykamy się za rok?

Przypominamy przepisy na pyszne dania biegacza które przetestowaliśmy przygotowując się do pierwszej edycji Beskidzkiego Topora

 Coś na ząb

Wszystkim biegaczom, przygotowującym się do Beskidzki Topór - bieg górski rekomendujemy Zieloną Energię czyli potrawę idealną dla sportowców i nie tylko. Minimum kalorii, maksimum wartości odżywczych!
http://www.wszechsmaki.pl/zielona-energia/

czanieckie

Makaron wysokobłonnikowy w avocado

W tym miesiącu przepis od Czanieckich Makaronów z cyklu Beskidzki Topór od kuchni w troche innej odsłonie - zupa, sprawdźcie koniecznie klikając w link z przepisem: http://www.wszechsmaki.pl/wysokoblonnikowy-w-awokado/ smacznego ! 

 

null

Co na obiad ?

Nie macie pomysłu na poniedziałkowy obiad ? Podrzucamy Wam gotowy szybki przepis ! Pierwszy z cyklu "Beskidzki Topór od kuchni" czyli kuchnia dla biegaczy stworzona przez Czanieckie Makarony Sp. z o.o. na bazie pysznego makaronu pełnoziarnistego. Przepis na blogu: http://www.wszechsmaki.pl/warzywne-wzmocnienie/ Listę potrzebnych składników znajdziecie pod postem. Smacznego !

shutterstock_73075567_na-bloga