30 sierpnia 2015

Baza noclegowa

 

Wszystkim zainteresowanym zakwaterowaniem w warunkach polowych proponujemy nocleg w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, które za zgodą Pana Dyrektora Pawła Mrzygłóda udostępni nam halę sportową, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Przenocować można będzie w dniach 17-19.05.2019, czyli z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Cena za dobę to symboliczne 10 zł.

Na hali sportowej dostępne będą materace (ograniczona ilość), prysznice, czajnik, kuchenka polowa, garnek, woda, kawa, herbata.

Liceum Ogólnokształcące mieści się przy ul. Pachla 16 w Andrychowie, czyli ok. 100 m od lokalizacji biura zawodów i lini startu zawodników.

Osoby zainteresowane rezerwacją noclegu prosimy o przesłanie na adres mailowy: beskidzkitopor@gmail.com swoich danych oraz ilości noclegów. Jeśli będzie to jedna doba proszę o informację która.

Opłata za nocleg będzie pobierana gotówką w biurze zawodów, gdzie prosimy się udać przed przybyciem do Liceum. Po zarezerwowaniu i opłaceniu noclegu otrzymają państwo wejściówkę, którą należy okazać przy wejściu do Liceum.

Hala sportowa będzie otwarta od godziny 17.00 w piątek do godziny 9.00 w niedzielę.

Jak wiadomo sala gimnastyczna pomieści określoną liczbę osób, dlatego prosimy nie czekajcie do ostatnich dni, bo miejsc może zabraknąć.