Baza noclegowa

bezpłatne noclegi

   Staramy się dla Was rozwijać i spełniać oczekiwania jak największej liczby zawodników. W tym roku chcieliśmy zaproponować bezpłatną bazę noclegową.

   Z pomącą przyszło nam Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, a podziękowania składamy na ręce Pana Dyrektora Pawła Mrzygłóda.
   Co prawda hala sportowa to nocleg w warunkach turystycznych tj. spanie w śpiworach i na karimatach, ale będzie gdzie wyciągnąć nogi i umyć się. Przenocować można będzie w dniach 19-21.05.2017r., czyli w nocy przed zawodami i po zawodach.
   Liceum Ogólnokształcące mieści się przy ul. Pachla 16 w Andrychowie, czyli ok. 100 m od lokalizacji sobotniego biura zawodów i lini startu zawodników z dystansów BTU73 i BT43.

Dane osób zainteresowanych prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@beskidzkitopor.pl.

   Jak wiadomo hala sportowa pomieści określoną liczbę osób, a my nie wiemy jakie będzie zainteresowanie noclegami, dlatego prosimy nie czekajcie do ostatnich dni, bo miejsc może zabraknąć.
    W związku z tym, że nasza impreza "OSHEE Beskidzki Topór" odbywa się w czasie tegorocznych matur, godziny otwarcia dla nas hali sportowej podamy na około tydzień przed imprezą.

Czarny Groń

  Podobnie jak w zeszłym roku na hasło: BESKIDZKI TOPÓR, Hotel & SPA Czarny Groń przygotował zniżkę na noclegi dla wszystkich biegaczy i ich rodzin. 10 % rabatu będzie obowiązywać podczas trwania imprezy "OSHEE Beskidzki Topór" tj. w weekend 19-21.05.2017 r.