Biuro zawodów

 

19 maja 2017 roku (piątek) biuro zawodów (dla wszystkich dystansów) będzie zlokalizowane w ośrodku Czarny Groń, Osiedle Praciaki 91, 34-125 Rzyki. Biuro będzie czynne od godziny 15:00 do 24:00. Tutaj będzie możliwy odbiór pakietów startowych. Nieodebrane pakiety będą czekały na zawodników w sobotę w biurze zawodów w Andrychowie.

20 maja 2017 roku (sobota) biuro zawodów będzie znajdować się w Andrychowie przy ulicy Wietrznego 6 (parking naprzeciwko basenu kąpielowego).

Dla dystansu BT73 biuro będzie czynne od godziny 4.00 do 5.00. W tym dniu w biurze będzie można jedynie odebrać numer startowy i oddać rzeczy do depozytu (opcja dostępna tylko dla zapisanych i opłaconych zawodników).

Dla dystansu BT43 biuro będzie czynne od godziny 5.00 do 8.50. W trakcie pracy biura będzie możliwość zapisania się i opłacenia startu (wyłącznie gotówką). Zawodnicy będą również mieli możliwość pozostawienia rzeczy do depozytu. Po rozpoczęciu biegu biuro będzie przeniesione na metę do ośrodka Czarny Groń i czynne od godziny 11.30.

Dla dystansu BT21 biuro będzie czynne od 5.00 do 9.50. W czasie pracy biura będzie możliwość zapisania się i opłacenia startu oraz wykupinie biletu na przejazd na linię startu we wsi Ponikiew-Chobot (wyłącznie gotówką). Zawodnicy będą również mieli możliwość pozostawienia rzeczy do depozytu. 
Na lini startu we wsi Ponikiew-Chobot nie będzie możliwości odebrania pakietu startowego. Po rozpoczęciu biegu biuro będzie przeniesione na metę do ośrodka Czarny Groń i czynne od godziny 11.30.

W czasie trwania całych zawodów biuro będzie osiągalne pod numerem telefonu organizatora.

Jeżeli wiesz, że dojedziesz spóźniony zadzwoń do nas porozmawiamy i ustalimy jak odbierzesz swój pakiet startowy.

Kontakt na dole strony głównej - Wojtek

 

Najważniejsze informacje znajdziesz w regulaminie:

Beskidzki Topór 43 (BT43)

Beskidzki Topór ULTRA 73 (BTU73) 

Beskidzki Toporek 21 (BT21)