13 listopada 2019

Najczęstsze pytania

Jak zapisać się na bieg Sztafeta o Beskidzki Topór

Zapisy na bieg Sztafeta o Beskidzki Topór przyjmowane są poprzez stronę www.beskidzkitopor.pl

Kapitan sztafety wypełnia formularz zgłoszeniowy podając dane osobowe całej drużyny oraz dodatkowe informacje niezbędne do przygotowania pakietu startowego (np. nazwę sztafety, rozmiar koszulek technicznych)

Kapitan sztafety również, wnosi opłatę startową jednorazowo, za całą drużynę, według obowiązującego cennika.

Czy koszulkę techniczną otrzymam w pakiecie czy muszę ją zamówić?

Koszulkę techniczną otrzymuje każdy zawodnik w pakiecie startowym. Rozmiar koszulki jest zgodny z podanym przez zawodnika podczas rejestracji online.

Koszulki osobiście przetestowaliśmy podczas biegów i częstych prań  ;). Super oddychają i szybko schną, czyli posiadają niezbędne właściwości dla każdego biegacza.

Dodatkowo podczas pracy biura zawodów przed startem oraz na mecie, będzie można nabyć dodatkowe koszulki w naszym przenośnym sklepie.

 

Mogę odebrać pakiet startowy za innego zawodnika?

Jeśli osoba, za którą chcesz odebrać pakiet będzie startowała w naszej imprezie, niestety nie możesz jej pozbawić możliwości zobaczenia nas w biurze ;). Podczas odbioru pakietu, każdy uczestnik podpisuje niezbędne oświadczenie i niestety musi to zrobić osobiście. Ale biuro zawodów mamy zlokalizowanie w miejscu startu wszystkich dystansów i jesteśmy do Waszej dyspozycji praktycznie non stop nawet przed startem, wiec na pewno znajdziecie wolną chwilę, aby do nas podejść.

Jeśli osoba, której chcesz odebrać pakiet zrezygnowała z różnych powodów z udziału w naszej imprezie przywieź do biura zawodów przed startem pisemne upoważnienie i okaż (do wglądu) zdjęcie dowodu tożsamości rezygnującego zawodnka, oraz własny dokument. Po wystartowaniu uczestników pakiet startowy przepada. Nie ma również możliwości otrzymania pakietu drogą pocztową.  (z pakietu wyciągamy numer startowy)

Jak otrzymać fakturę za bieg Beskidzki Topór?

Wystarczy przesłać na nasz adres mailowy beskidzkitopor@gmail.com wszystkie dane jakie mają się znaleźć na fakturze (imię i nazwisko, dystans + kwota wpisowego, adres z kodem pocztowym, data kiedy została uiszczona opłata, adres mailowy na jaki mamy przesłać fakturę).

Faktury wystawiamy do trzech miesięcy od zaksięgowania wpłaty.

Jak przepisać opłacony pakiet na innego zawodnika?

Przepisujemy pakiety do 3 maja 2020r. Po tej dacie ze względów organizacyjnych nie będzie możliwości roszad na listach startowych.

Wystarczy przesłać na nasz adres mailowy beskidzkitopor@gmail.com dane osoby na którą mamy przepisać pakiet startowy. Nowy uczestnik powinien w procesie rejestracji wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.beskidzkitopor.pl podając swoje dane osobowe oraz dodatkowe informacje niezbędne do przygotowania pakietu startowego.

W biegu sztafetowym dopuszcza się zmianę maksymalnie dwóch zawodników z drużyny, przy czym niedopuszczalna jest zmiana nazwy sztafety.

Czy mogę zmienić dystans mimo wcześniejszego zapisu?

Jeśli nie zdążyłeś opłacić wpisowego, a chcesz zmienić dystans, wystarczy przesłać na nasz adres mailowy beskidzkitopor@gmail.com informacji gdzie jesteś zapisany i na który bieg chcesz się przepisać.

Jeśli zdążyłeś już opłacić wpisowe, a chcesz zmienić dystans, będziesz miał taką możliwość do 3 maja 2020r. Po tej dacie ze względów organizacyjnych zmiany nie będą możliwe. Nie zwracamy różnicy wpisowego przy zmianie dystansu na krótszy. Przepisując się na dłuższy dystans prześlij na nasz adres mailowy beskidzkitopor@gmail.com informację, na którym dystansie postanowiłeś wystartować i ureguluj różnicę wysokości wpisowego - obowiązującego w momencie przepisywania. Po zaksięgowaniu przelewu zaktualizujemy Twój dystans.