8 kwietnia 2021

Z OSTATNIEJ CHWILI

ZMIANy

Każdy zapewne zdaje sobie sprawę z sytuacji w której się znaleźliśmy. Dlatego na tej stronie będziemy informować o zmianach, które musimy wdrożyć w tegorocznej edycji biegu, w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. Prosimy o śledzenie naszych wpisów, gdyż im bliżej biegu, my będziemy więcej wiedzieć, a w związku z tym chcemy, abyście Wy również byli świadomi wszystkich zmian.

No to zaczynamy:

BIEG SIĘ ODBĘDZIE.

Jak już zapewne wiecie , na dystansie 43 km zostaną rozegrane 11 PZLA MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH GÓRSKICH NA DŁUGIM DYSTANSIE. Starty prawdopodobnie odbędą się interwałowo, co 10 sekund od godz.7.00. O kolejności startujących będziemy informować na kilka dni przed startem.

Jeśli sytuacja w kraju nie pozwoli na rozegranie zawodów, na starych zasadach, czyli ze startu wspólnego, będziemy chcieli, aby pozostałe dystanse, również rozegrać interwałowo, ale o tym będziemy pisać bliżej biegu.

Dokładne godziny startów wszystkich dystansów będą podane w późniejszym czasie.

 

DO WYDRUKOWANIA

Chcemy aby każdy biegacz przed zawodami odebrał swój pakiet startowy. Aby przebiegło to sprawnie, szybko oraz z zachowaniem dystansu społecznego, chcemy skrócić czas przebywania w biurze zawodów i dlatego prosimy o wydrukowanie i wypełnienie w domu poniższych oświadczeń. Prosimy nie zapomnijcie zabrać ich ze sobą w formie papierowej ( do oddania w biurze). Nie mogą być to skany okazane na telefonie.

Zawodnik zapisany drukuje poniższe oświadczenie:

Oświadczenie 2021

 

Zawodnik niezapisanych drukuje poniższy formularz oraz klauzulę zgody:

 Formularz zgłoszeniowy 2021

Klauzula zgody 

BIURO ZAWODÓW

Godziny działania biura zawodów nie ulegną zmianie.

Na terenie biura obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczki oraz zachowania dystansu społecznego. Przy każdym stanowisku znajdziecie płyny dezynfekcyjne, którego należy użyć przed każdorazowym podejściem do biura. Po załatwieniu formalności prosimy o niegromadzenie się na terenie biura.

Przed podejściem przygotujcie wypełnione Oświadczenie Dowód tożsamości ze zdjęciem.

Tego w tym roku nie zobaczycie 😢

Ciężko nam się pisze ten punkt, ale chcemy, żebyście czuli się bezpiecznie na naszym biegu. Dlatego postanowiliśmy zrezygnować z niektórych przyjemności i udogodnień, do którym zapewne już się przyzwyczailiście, ale które też mogłyby przyczynić się do zakażenia wirusem SARS-COV-2. Tych rzeczy nie zobaczycie:

- Nie będzie noclegu na sali gimnastycznej,

- Nie będzie autobusu, który podwoził zawodników przed startem z Czarnego Gronia na   start. Pozostaną natomiast busy przewożące biegaczy po zawodach z mety na start, kursujące oczywiście z obowiązującą ilością osób;

- Nie będzie przebieralni na starcie i mecie, aby nie narażać biegaczy na zakażenia w małym niewietrznym pomieszczeniu;

- Toalety oczywiście będą z obowiązkową dezynfekcją przed wejściem, ale pamiętajcie zabierzcie w kieszeń własne chusteczki.

- Na punktach odżywczych zobaczycie tylko te przekąski, które są w opakowaniach zewnętrzych lub odpowiednio zabezpieczone - np. nie znajdziecie na stole rodzynek czy orzeszków, krojone pomarańcze zastąpimy całymi mandarynkami;

- Nie mecie nie będzie masażystów, którzy ratowali Wasze nadwyrężone mięśnie;

- Nie zobaczycie też pryszniców, natomiast rzeki nie planujemy osuszać, więc zahartowani mogą skorzystać;

- Nie będzie też dekoracji zawodników w starym znaczeniu tego słowa. Odbędzie się jedynie dekoracja 11 Mistrzostw Polski  w biegach górskich na długim dystansie, natomiast nagrody klasyfikacji generalnej z innych dystansów będą wysyłane pocztą;

- Nie będzie dekoracji w kategoriach wiekowych;

- Nie rozpalimy ogniska, żeby usiąść, pogadać, zjeść kiełbaskę;

 

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO – ZAGLĄDAJCIE – BĘDZIEMY JESZCZE PISAĆ