CZEKAMY NA CIEBIE

DOŁĄCZ DO NAS

Śledźcie najnowsze wiadomości DrewHome Beskidzki Topór...

 ZAPISY  WYSTARTOWAŁY

VI edycję biegu DrewHome Beskidzki Topór czas zacząć

Wiadomości archiwalne...

Premia górska

Niezmiernie miło nam poinformować, że wraz z naszym partnerem Hotel & Spa Czarny Groń postanowiliśmy podkręcić nieco tempo biegu. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was PREMIĘ GÓRSKĄ na szczycie Leskowca.

Hotel & Spa Czarny Groń ufundował dla najszybszego zawodnika z każdego dystansu nagrodę w postaci 2-dniowego wypoczynku w górach dla dwóch osób wraz z śniadaniem, obiadokolacją i wstępem do strefy basenowej z saunami.

Pamiętajcie jednak, że nie zaczynacie biegu ze startu wspólnego, dlatego mierzymy czas netto każdego zawodnika.

11 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na długim dystansie

Miło nam poinformować, że na naszym biegu DrewHome Beskidzki Topór na dystansie 43 km zostaną rozegrane 11. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH GÓRSKICH NA DŁUGIM DYSTANSIE. Aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski należy najpierw zapisać się na stronie Beskidzkiego Topora w zakładce zapisy „Beskidzki Topór 43 km”. Następnie w dniach 19.04.2021 - 10.05.2021 po otwarciu systemu zgłoszeń klub powinien zgłosić zawodnika do zawodów.

Start zawodników zgodnie z bieżącymi rozporządzeniami Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, odbędzie się najprawdopodobniej interwałowo, co 10 sekund od godz. 7.00 15 maja 2021 roku. O kolejności startujących zawodników poinformujemy w późniejszych komunikatach.

Wszystkie informacje w regulaminie Mistrzostw poniżej.